Siatkarka - Złotko

Żona i Matka

Poseł na sejm

W sejmie
na boisku
zawsze fair play

Z Łodzią jestem związana od zawsze. Tutaj się urodziłam, wychowałam i tutaj mieszkam. Ukończyłam XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Wydział Ekonomiczno-socjologiczny na Uniwersytecie Łódzkim. Moją największą pasją jest sport. Grałam w wielu klubach w Łodzi, Polsce oraz zagranicą (m. in. we Włoszech, Rosji i Turcji) zdobywając tytuły Mistrza Polski i Puchary Polski. Wielokrotnie reprezentowałam Polskę zdobywając w 2003 roku Mistrzostwo Europy. Prowadziłam również własną działalność gospodarczą. Mówię w trzech językach: angielskim, włoskim i rosyjskim.

Obecnie spełniam się jako ekspert sportowy, społecznik i samorządowiec. Dzięki Państwa zaufaniu zostałam radną Sejmiku Województwa Łódzkiego. Zawodowo pracuję na rzecz promocji i rozwoju łódzkiego sportu. Działam czynnie na rzecz wielu fundacji i stowarzyszeń. Prywatnie kocham podróże i poznawanie obcych kultur. Relaksuję się przy rakowych standardach z lat 80-tych. Uwielbiam Perfect i Pink Floyd. Lubię polskie kino oraz dobrą książkę, szczególnie biografie wybitnych ludzi.

Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.

ŚLUBUJĘ, TAK MI DOPOMÓŻ BÓG

ZŁotko
z dziennikarskim
i trenerskim szlifem

Dzięki Państwa zaufaniu sprawuję mandat poselski już trzecią kadencję. Wiele w tym czasie udało się osiągnąć: od zmiany zasad żywienia w stołówkach i sklepikach szkolnych, przez działania chroniące dzieci przed dopalaczami, ustawę o zwalczaniu dopingu w sporcie i rozwój infrastruktury sportowej po wprowadzenie szeregu programów, takich jak m.in. Szkolne Kluby Sportowe, Lekkoatletyka dla każdego, Siatkarskie Ośrodki Sportu czy Narodowa Baza Talentów. W każdym z nich wzięło udział po kilkaset tysięcy młodych ludzi!

Fundacja Małgorzaty Niemczyk

Wraz z mężem prowadzę Fundację.
Angażujemy się w krajowe i zagraniczne akcje charytatywne.

Pomagam
Działam społecznie
udzielam się charytatywnie

Lorem ipsum dolor sit amet, konsektetu adipisującej elity. Aenean Commodo ligula eget dolor. Masa Enejska. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies gdzie indziej niesklasyfikowane, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet, gdzie indziej niesklasyfikowane, eget vulputate, arcu

Polityka jednak, tak jak siatkówka, to gra zespołowa – zatem nic nie udałoby mi się osiągnąć bez wsparcia koleżanek i kolegów z regionu i parlamentu oraz Państwa zaufania i dopingu. Ale czy na boisku, czy w Sejmie - zawsze gram dla Łodzi i Polski, nie odpuszczam żadnej akcji i daję z siebie wszystko.

Wprowadziliśmy także finansowany z budżetu państwa program InVitro, dzięki któremu udało się pomóc wielu bezpłodnym rodzicom, a na świat przyszło ponad 20 tysięcy małych Polek i Polaków. Teraz walczymy o jego przywrócenie.

Poprzedni
Następny