Posiedzenie wyjazdowe klubu parlamentarnego Koalicja Obywatelska w Olsztyn

#TuJestPrzyszłość województwie warmińsko-mazurskim to 76 wydarzeń z udziałem 77 parlamentarzystów. W tym – 16 spotkań otwartych.
Przewodniczący Donald Tusk: Pan Marek – były policjant wyrzucony przez PiS, założył tartak i postanowił pomagać ludziom, dając im pracę i edukację. Mówił o problemie, który znany jest ze wszystkich naszych wypraw w Polsce tj. jak prowadzić firmę, jeśli bardzo często jest problem ze znalezieniem chętnych do pracy.
Anna Wojciechowska: To przedsiębiorcy są kołem zamachowanym naszego kraju. To nie PiS tylko ludzie pracy składają się na nasz budżet państwa.
Paweł Papke: Życie nauczyło mnie walki i rywalizacji. Siatkówka uczy dyscypliny i pokory tak samo jak polityka. Dziś wspólnie stoimy na boisku, które nazywa się Polska. Każde spotkanie i uściśnięta dłoń to nasz dodatkowy punkt, który składa się na dodatkowy set, aby wygrać mecz. Jestem pewien, że ten ostateczny punkt zdobędziemy w październiku.
Jacek Protas: Wybory wygrają wszyscy, którzy chcą w Polsce otwartości na świat, poszanowania praw człowieka i demokracji. Po to pójdziemy jesienią do wyborów i po to będziemy 4 czerwca w Warszawie.
Posiedzenie wyjazdowe klubu parlamentarnego Koalicja Obywatelska w Olsztyn
Jacek Protas – brawo, świetna organizacja i bardzo dobre spotkania.

Dodaj komentarz