Wyjazdowe posiedzenie Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej w Opolu

📌Dzisiejsze wyjazdowe posiedzenie Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej w Opolu.
Odwiedziliśmy wszystkie powiaty województwa opolskiego. Rozmawiali z mieszkańcami o tym, co jest dla nich najbardziej dotkliwym problemem.
👉🏻Gdziekolwiek nie pojedziemy, to ludzie mówią, że mają mniej pieniędzy na to, aby świadczyć usługi mieszkańcom, a ceny poszybowały tak w górę, że samorządy stanęły na krawędzi pewnej niewydolności.
👉🏻Donald Tusk w Opolu: Czy to jest rolnik czy pielęgniarka, wszyscy mają takie same poczucie – nie dość, że kradną bez opamiętania, nie dość, że kombinują na wszystkie sposoby, jak wycisnąć maksimum pieniędzy dla swoich,to jak zabiorą się za coś bez chęci zysku,to zawsze schrzanią
👉🏻Donald Tusk: Trudno się dziwić, że polscy rolnicy są tak wściekli. Są ofiarami albo cynicznego oszustwa albo głupoty, a może jednego i drugiego.
👉🏻Donald Tusk: Czy to jest kwestia zapaści na rynku zbóż, jeśli spojrzymy na ten totalny bałagan, ja słyszałem na kilku spotkaniach słowa, które nie brzmią zbyt parlamentarnie, ale one wychodzą z autentycznej emocji, że jest to „PiS-owski burdel” a nie „Polski Ład”.
👉🏻Donald Tusk: Nie dziwcie się, że polscy rolnicy są wściekli i na każde spotkanie PiS przychodzą coraz bardziej rozgoryczeni, coraz bardziej wkurzeni. Trudno się dziwić, są ofiarami albo cynicznego oszustwa albo piramidalnej głupoty albo jednego i drugiego.

Dodaj komentarz